Czarne łzy w USS Arizona Memorial on Honolulu

Nothing Found For 2021 06 17 1xbet App Acquire For Ios And Android Obtain 1xbet 12
diciembre 17, 2022
Мостбет Рабочее Зеркало На Сегодня же Прямо Сейчас актуальный Mosbet Зеркал
diciembre 17, 2022

Czarne łzy w USS Arizona Memorial on Honolulu

Czarne łzy w USS Arizona Memorial on Honolulu

Ma tak jasną i pozytywną osobowość i czuje się jak jedna z tych osób, których chcesz zaprzyjaźnić się z IRL. Uwielbiam to, jak rozkłada skomplikowane i twarde tematy w tak łatwy do zrozumienia, powiązany sposób. Przeczytaj jej blog, zachęcając dietetyk, śledź na Instagramie na @encouragingDietitian na Instagramie lub na Twitterze

hej! Christyna tutaj! Wpadając, aby porozmawiać o wdzięczności ciała i o tym, jak docenienie naszych ciał może wykraczać daleko poza akceptację ciała i pozytywność.

Opowiem ci trochę o mnie, więc nie jesteśmy totalnie obcy! Pochodzę z St. Louis Missouri. Od tego czasu mieszkałem w Arkansas dla college’u i Teksasu dla szkoły. Obecnie jestem w Oklahomie, kończąc staż dietetyczny, aby zostać dietetykiem. Uwielbiam kawę i awokado, ale mogę obiecać, że żadne z nich nie są powodem, dla którego jestem spłukany tysiąclecia. Uwielbiam plażę i przytulne psy. Uważam, że wszystkie ciała zostały stworzone inaczej, celowo, z celem.

lepiej? Więc wróć do tego ciała wdzięczności. Co to jest? Dlaczego mnie to obchodzi? Czy to kolejna rzecz, którą muszę osiągnąć?

Czasami czuję się przytłoczony moim dążeniem do zaakceptowania i pozytywnego spojrzenia na moje ciało. Nie osiągnąłem tego poziomu, kiedy mogę publikować selfie w moich majtkach lub pokazać swoje rozstępy bez zawstydzenia i wstydu. Wciąż uczę się akceptować, że moje ciało się zmienia. I będzie się zmieniać, dopóki w moich płucach będzie powietrze. Więc tutaj wdzięczność ciała pomaga mi wypełnić lukę między złym wizerunkiem ciała a pozytywnością ciała.

Wdzięczność ciała to pomysł, że moje ciało zmieni się z czasem. Zmieni się, gdy przechodzę przez życie, będzie działać inaczej w miarę dojrzewania. Mogę skupić się na tym, co widzę w lustrze, ale to w większości spowodowało niezadowolenie i ciągłe tęsknotę za „wynikami”.

lub! Albo mogę być wdzięczny za doświadczenia, które mam w tym ciele. Każde ciało jest wyjątkowe. Wszyscy jesteśmy stworzeni indywidualnie, więc żadne dwie osoby nie doświadczą tego świata tak samo. Dzięki temu możemy spojrzeć na to, co większość by powiedzieć, to podstawowe doświadczenia i znaleźć w nich radość.

Może to być tak proste, jak wdzięczność, że rano czuję kawę. Mogę przytulić ludzi, na których mi zależy. Mogę pogłaskać psa. Mogę doświadczyć radości z łapania moich ulubionych przedmiotów w sprzedaży.

Może to doświadczyć miłości, która wynika z bycia rodzicem. Cele z powodu ciepłego koca. Nie opiera się na zawartości konta bankowego. Nie opiera się na statusie twojego związku.

Opiera się na twojej zdolności do znalezienia dobrego w Twojej sytuacji.

To trudne. Zwłaszcza na początku.

Pamiętam, jak uświadomiłem sobie jako małą dziewczynkę, że moje ciało różni się od dziewczyn z mojej klasy tańca. Potem różniło się od dziewcząt w szkole. To różniło się od mojej mamy. Różni się od większości członków mojej kobiety. Pamiętam absolutnie nienawidzę mojego ciała i robię wszystko w mojej mocy, aby zmusić je do poddania się. Na tym dnie ciemnej i samotnej dziury był absolutny smutek. Nie kochałem już swojego ciała, kiedy osiągnąłem znaczącą wagę. Nie czułem się bardziej atrakcyjny. Nie mogłem nawet powiedzieć, że straciłem wagę. Dla mnie wyglądałem dokładnie tak samo.

To niezadowolenie z moim wyglądem fizycznym poszło ze mną wszędzie. Prowadził się ze mną na studia, ukończył ze mną, nawet przeprowadził się ze mną do Teksasu.

gdzieś pomiędzy intensywnym poradnictwem a przyjęciem mojej wiary. Zdecydowałem, że nie mogę żyć od pomysłu, że moje ciało musi wyglądać w określony sposób, aby je docenić. Więc zmieniłem swoją perspektywę.

Zacząłem od stworzenia listy, bardzo krótkiej listy, ale lista tego, co doceniłem, że moje ciało może doświadczyć.

Jestem wdzięczny, że mój Body może cieszyć się muzyką.

To było to. To wszystko, co miałem. Dla mnie ta jedna rzecz obejmuje sporo. Muzyka to moja terapia. To moja ulubiona forma ekspresji. To moja preferowana metoda komunikacji. Ale to jedno zdanie było w stanie odblokować nowe poziomy swobody.

z tego miejsca możemy codziennie pracować, aby rozwijać tę listę. Aby znaleźć powody, dla których nasze ciało powinno być obchodzone. Ponieważ ciała powinny być obchodzone! Są niesamowicie wyjątkowe i odporne.

, więc chcę zachęcić Cię do rozpoczęcia listy już dziś. Pomyśl o tym jednym doświadczeniu w tym życiu, na które pozwala twoje ciało. Poświęć za to trochę czasu. A w nadchodzących dniach pomyśl o tym, gdy czujesz się niepewnie o tym, jak wygląda twoje ciało.

Mam nadzieję, że to dobrze cię znajdzie! Mam nadzieję, że wiesz, że jesteś kochany, ceniony i wybrany. Dzisiaj jest najlepszy dzień na zmianę życia!

Możesz też polubować:

Pięć ćwiczeń promujących zaufanie ciała

Obraz ciała poprzez etapy życia

Co jeśli nie mogę kochać mojego ciała?

Podsumowanie naszej podróży do Oahu i Kauai, w tym wszystkie pyszne jedzenie i wspaniałe zabytki, które nam się podobało!

Nie sądzę, że wspomniałem o tym na blogu, ale kilka tygodni temu byłem na Hawajach przez półtora tygodnia. Obiecuję, że nie stałem się setkiem odrzutowym! Moja starsza szwagierka wyszła za mąż na Maui, więc Scott i ja użyliśmy go jako pretekstu do przeskakiwania wyspy. Poszedłem na Hawaje, kiedy byłem w szkole średniej z mamą i bratem, ale Scott nigdy wcześniej nie był. Pamiętam, że Hawaje były piękne, ale było o wiele bardziej niesamowite niż to, co zapamiętałem! Oczywiście, jeśli nas znasz, nie zdziwisz się, gdy usłyszysz, że było bardzo mało czasu na plażę i dużo jedzenia, wędrówki i odkrywania.

Jedzenie było całkiem niesamowite! Spodziewałem się, że będzie to naprawdę turystyczne, ale ponieważ Hawaje są tak tyglem, jest mnóstwo kuchni fuzji i autentyczne azjatyckie restauracje. Oahu był zaśmiecony dziurą w restauracjach etnicznych w ścianie i Kauai z ciężarówkami z jedzeniem sprzedającym niesamowite jedzenie wykonane z lokalnych składników. Dzięki jego idealnemu klimatowi produkty są również fantastyczne. Aha, i te awokado ….

Dzisiaj dzielę podsumowanie naszych pierwszych dni na Oahu i Kauai, a potem w przyszłym tygodniu rzucę ci czas na nasz czas na Maui.

Oahu

Scott i ja wyszliśmy wcześnie rano Święto Dziękczynienia i wskoczyliśmy na lot do Oahu. Po 14 godzinach podróży wylądowaliśmy w Honolulu, późnym popołudniem w deszczowy dzień. Ponieważ większość miejsc była zamknięta na Święto Dziękczynienia, Scott i ja poszliśmy na długi bieg wzdłuż głównego oporu Waikiki, a yourpillstore.com następnie do Leonarda na Malasadas, rodzaj portugalskiego pączku. Nie jestem nawet osobą pączkową, ale to były niebo – ciepłe, drożdże, puszyste i posypane cukrem! Nie mogliśmy zdecydować, co dostać, więc skończyliśmy z tym, którzy mieli krem ​​kokosowy, krem ​​i kolejną posypaną Li Hing Mui, rodzajem solonych cukierków na Hawajach. Prawdopodobnie nie jest to największy pomysł na bieg z pączkami i kremem w naszym brzuchu, ale jakoś wróciliśmy do naszego hotelu na najbardziej spektakularny zachód słońca. był trochę nietradycyjny – sushi w Yanagi Sushi, jednej z najlepszych restauracji sushi na Hawajach. Hej, było wiele węglowodanów, więc byliśmy szczęśliwi!

sushi w Yanagi Sushi w Honolulu

następnego ranka wstaliśmy o 4:30 (co nie było tak złe, jak się wydaje, odkąd byliśmy O 3:00 z Jet Lagem) i wędrował na szczyt krateru Diamond Head na wschód słońca. Niestety, około 16 autobusów turystycznych miało ten sam pomysł, który to zrobiliśmy. Pomimo tłumów był to dość epicki widok i znaleźliśmy miłe, nieco ciche miejsce, aby się nim cieszyć. Jeśli idziesz, zdecydowanie warto się tam dostać wcześnie i (proszę, nie poznaj mnie, jeśli zostaniesz zraniony) wskocz na pokrytą widok na szczycie, aby uniknąć tłumów turystów filtrujących.

wschód słońca o godz. Diamond Head Crater Sunrise nad Oahu z Diamond Head Crater Nasz Uber Kierowca powiedział nam, że Diamond Head był najtworzy, jaki kiedykolwiek widział w ciągu 25 lat, jakie mieszkał na Hawajach. Wierzę, że w tym momencie byliśmy bardzo głodni, więc cieszyliśmy się pysznym śniadaniem z tostów z awokado z dukkah i ziemniakami rosti z grzybami i jajkami w Tucker i Beevy, najsłodszą małą kawiarnią (mają też świetne miejsce do odbioru na Waikiki na lunch!). Po długiej linii na bilety do Pearl Harbor, odwiedziliśmy pałac Iolani, zbudowany przez byłego króla Hawajów, i wędrowaliśmy po Chinatown i centrum Honolulu.

Nie można zobaczyć, ile jest tam awokado. To jak dwa całe awokado. #heaven

Ponieważ najwyraźniej nie dostaliśmy wystarczającej ilości wietnamskiego jedzenia, kiedy byliśmy w Wietnamie, zjedliśmy lunch w tej niesamowitej wietnamskiej restauracji, świnie i pani. Słodki i kwaśny bulion w mojej zupie z makaronem warzywnym z ananasem, pomidorami i trawą cytrynową był prawdopodobnie najlepszym bulionem, jaki kiedykolwiek próbowałem. Dostałem też trawę cytrynową tofu Banh mi, podczas gdy Scott miał bardziej tradycyjny banh mi z boczkiem, smażonym jajkiem i szalotką i miską zupy bułki. A zupa z makaronem Lady Bun i Banh mi od świni i damy w Honolulu

Po obiedzie wybraliśmy się z powrotem do Pearl Harbor, aby odwiedzić USS Arizona Memorial. To bardzo ponure miejsce, ale całkiem niesamowite, słysząc ludzi, którzy tam pracują, rozmawiają o malejącej liczbie ocalałych, którzy nadal tam się udają.

USS Arizona Memorial Black Tears w USS Arizona Memorial na Honolulu

po później Spacer o zachodzie słońca wzdłuż plaży w Waikiki, cieszyliśmy się lokalnym piwem na naszym hotelowym dachu, które miało idealny, niezakłócony widok na diamentową głowę. Następnie poszliśmy ulicą do Ono Hawaiian Foods, aby uzyskać najlepsze hawajskie jedzenie na wyspie. Anthony Bourdain mówi, że to prawda, więc musi być! Scott i ja podzieliliśmy talerz skojarzony z Pipikaula (jędrca wołowiny), łososia Lomi Lomi (łosoś i pomidorowy ceviche), kalua świnia, wieprzowina lau Lau (wieprzowina gotowana w liściach taro), gorącym sosu chili i octu oraz Poi, Poi, Poi, Nieco interesujący puree sfermentowanego taro. Podano go z bardzo szczegółowymi instrukcjami, jak jeść żywność w określonej kolejności „aż zasypiasz”, co prawie zrobiliśmy po długim dniu wędrówek i przygody. Na deser mieliśmy haupię, rodzaj puddingu kokosowego.

Płyta kombinacyjna w Ono Hawaiian Foods w Honolulu

Kauai

O mój Boże chłopaki. Kauai to właściwie niebo. Słyszałem tak wiele wspaniałych rzeczy o Kauai i przekroczyło to wszystkie moje oczekiwania. Żałuję, że nie mieliśmy tam kilku tygodni (lub na zawsze!) Do odkrycia! To było z pewnością najbardziej naturalnie piękne miejsce, w jakim kiedykolwiek byłem.

Zaraz od samolotu wskoczyliśmy prosto do helikoptera, aby zwiedzić wyspę z powietrza. Wyruszenie na helikopterze po Hawajach znajdowało się na mojej liście życzeń, odkąd zobaczyłem Jurassic Park jako dziecko, więc poszliśmy z prywatnym helikopterem. Widzenie wyspy z nieba było spektakularne. Przylecialiśmy i do Waimea Canyon, przez Wybrzeże Na Pali, do wymarłego krateru wulkanu i minęło, co wydawało się bazillionem wodospadów. Niestety dostałem trochę lotu. Więcej niż odrobina powietrza. Na przykład zwróciłem się. Dwa razy. Myślę, że zaimponowałem naszemu pilotowi zdolnością rzygania i zgromadzenia, ponieważ chciałem pochłonąć każdą minutę w powietrzu, nudności i tak dalej! Mimo to była to najważniejsza atrakcja wyspy i jedna z naszych ulubionych rzeczy, które zrobiliśmy na Hawajach i szczerze mówiąc, zrobiłem to sobie. Powiedzieli mi, żebym gapił się na horyzoncie, kiedy zaczynasz czuć się mdłości, ale sceneria była tak cudowna, że ​​nie mogłem oderwać od tego! Wycieczka helikoptera po wybrzeżu Hawaii Na Pali z Helikopter Tour Crater z Helikopter Tour po Kauai

​​na lunch, ponieważ najwyraźniej miałem trochę miejsca w brzuchu po naszej wycieczce helikoptera, poszliśmy na Fish Express. Gdybyśmy mieli kolejny tydzień na wyspie, jadłbym tam codziennie! Mieli najbardziej epickie delikatesy z różnymi rodzajami Poke (sałatka z ryb), bento i płytami rybnymi, wszystkie wykonane ze świeżo złapanych lokalnych hawajskich owoców morza. Wzięliśmy trochę ahi poke (ponieważ surowa ryba jest znana z rozstroju żołądka …), dostałem macadamia orzechów ahi i Scott zamówił Cajun Crusted Swordfish.

ahi poke z Fish Express na Kauai Macadamia Orzech Crusted Ahi Ahi Z Fish Express Cajun Swordfish z Fish Express

Zabraliśmy piknikowy lunch do Waimea Canyon, znany również jako Wielki Kanion Pacyfiku. Myślę, że Hawaje były w nastroju, aby się pochwalić, ponieważ zobaczyliśmy ogromną tęczę nad kanionem! Resztę dnia spędzamy z powrotem do kanionu, zatrzymując się w każdym punkcie widzenia. Nie mogliśmy przenieść wszystkich wspaniałych kolorów w kanionie! Niestety, zanim dotarliśmy do końca, burzowe chmury przebiegały i nie było widoczności. Jeśli tam jedziesz, sugeruję wyjazd wcześnie lub podróż do tyłu, a następnie idzie w kierunku brzegu, gdzie zwykle jest to dość bezbładzane do końca dnia.

Waimea Canyon

W tej szalonej mieszanej kulturze dietetycznej, w której żyjemy, czasami trudno jest wiedzieć, jak wygląda „normalny” dzień jedzenia. W tym intuicyjnym zjadaczu zjada w ciągu dnia, aby dać ci wewnętrzne spojrzenie na intuicyjne jedzenie w akcji, patrząc na to, co kieruje moimi decyzjami żywieniowymi i jak to się rozgrywa przez cały dzień. W tym wydaniu mówię o jedzeniu w weekend i dokonywaniu wyborów jedzenia, gdy nie masz pewności, jakie jedzenie będzie dostępne.

W zeszłym tygodniu odbyłem naprawdę świetną rozmowę z klientem o weekendowym jedzeniu, więc pomyślałem, że pomocne może być zrobienie intuicyjnego zjadacza w ciągu dnia. Niektóre z tematów, które często pojawiają się w rozmowach o weekendowym jedzeniu, to obawy i obawy związane z planowaniem wydarzeń towarzyskich, w których jedzenie jest nieznane lub przesadzanie, gdy zaangażowany jest alkohol. Ponieważ miałem kilka planów, w których jedzenie było nieznane, a róża przy basenie było znane, pomyślałem, że dokumentowanie mojej soboty może być pomocne.

Zastrzeżenie: Ten post nie ma być postem podobnym do jedzenia. Moim celem jest podanie za kulisami intuicyjnego jedzenia, dzielenie się tym, co kieruje moją decyzją dotyczącą jedzenia i jak to gra na talerzu.

Co jaduje intuicyjny zjadacz w ciągu dnia

Miałem rano planowanie na targ rolniczy z Soda City z hubami i moją szwagierką, która jest w mieście Przez kilka miesięcy urlopu macierzyńskiego od Sebastopol w Kalifornii. Wiedziałem, że będziemy tam jeść śniadanie, ale nie byłem w 100% pewien, która godzina jedziemy, ponieważ musiałem czekać na dostawę, która została zaplanowana między 8-12. Postanowiłem więc po prostu mieć miły pasek, który mnie przytrzyma. Na szczęście dostawa przyszła po wcześniejszej stronie i nie musiałem zbyt długo czekać na śniadanie.

Jeśli nie jesteś z Kolumbii (lub jeśli tak i jakoś nie dotarłeś do Soda City – jeśli tak, wstyd!), Mamy najbardziej fantastyczny rynek rolników, który przejmuje trzy bloki Śródmieście w każdą sobotę rano. Jest to przeciążenie wyboru jedzenia, ponieważ jest tak wiele pysznych ciężarówek z jedzeniem, a ja po prostu chcę je wszystkie zjeść, ale moje zwykłe miejsce jest jednym z południowoamerykańskich lub meksykańskich stoisk dla pupusas, arepas lub tacos. Tego tego chciałem, ale moja szwagierka chciała tostów z awokado, więc poszliśmy z tym. Jasne, mogłem znaleźć się w kolejce do mojego pierwszego wyboru, ale obie linie były długie i chciałem spędzić więcej czasu z moją szwagierką. W przypadku intuicyjnego jedzenia nie znaczy to, że zawsze jesz dokładne jedzenie, które chcesz najbardziej na świecie przez cały czas – ale jest w porządku, ponieważ wiem, że mogę jeść pupusas, arepas i tacos w zasadzie każdego dnia tygodnia. I wszyscy też nie przykro mi tego, ponieważ nasz stojak na toast z awokado stanowi najdoskonalszy tost z awokado – ich chleb na zakwasie jest wszystkim! Dostałem mój pół ogórka i pół mango salsa, a w gorący poranek był naprawdę orzeźwiający i satysfakcjonujący.

Comments are closed.

WeCreativez WhatsApp Support
Gracias por escribirnos!
👋 Hola!... ¿En qué te podemos ayudar?